tel. 501 00 88 70

Skup samochodów używanych - woj. śląskie

Nasza firma prowadzi również profesjonalny skup samochodów używanych w woj. śląskim. Swoją siedzibę mamy w Zawierciu, lecz bez trudu dojeżdżamy także do klientów w innych miejscowościach regionu. Na początek, proponujemy Państwu darmową wycenę wstępną, dokonywaną na odległość, poprzez analizę dostarczonych informacji na temat posiadanego auta. Jeśli nasza propozycja przypadnie Państwu do gustu, umówimy się na spotkanie o dogodnej porze i w wybranej lokalizacji na Śląsku. Wtedy dokonamy właściwej oceny wartości pojazdu i podamy naszą ostateczną propozycję.

Zawsze mamy przy sobie wzór umowy, więc jeżeli spotkamy się z aprobatą kontrahenta, od razu zawiązujemy transakcję na piśmie. W zależności od Państwa preferencji, możemy uregulować należność poprzez przelew bankowy lub też wypłatę ustalonej sumy w gotówce do ręki. Współpraca z nami to z pewnością o wiele szybszy i łatwiejszy sposób na sprzedaż niepotrzebnego auta niż szukanie potencjalnych kupców przez prasę bądź Internet.


Transport samochodów

Nasz skup samochodów używanych dysponuje własną lawetą, więc bez problemu nabędziemy także pojazd niezdolny do samodzielnej jazdy. Zapraszamy więc do kontaktu również w przypadku, gdy chcą się Państwo z zyskiem pozbyć auta niesprawnego, zniszczonego lub nieposiadającego aktualnych dokumentów.