POTRZEBUJESZ POMOCY? DZWOŃ!!!
501 00 88 70 24/h

Pomoc drogowa Zawiercie

Firma Pomoc Drogowa Krzysztof Gajewski wywodzi się z Zawiercia, gdzie również i obecnie stacjonujemy, prowadząc swój profesjonalny warsztat samochodowy. Dysponujemy szerokim zasobem części zamiennych, których stan w naszym magazynie sumiennie uzupełniamy, aby zawsze zapewniać naszym klientom szybką i efektywną naprawę. Rozumiemy, że chcą oni odzyskać sprawne auto w jak najkrótszym czasie, dlatego staramy się w pełni sprostać ich potrzebom.

Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Państwu pomoc drogowa w Zawierciu, Bytomiu, Katowicach, Zabrzu czy też innej śląskiej miejscowości, zjawimy się w mgnieniu oka i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wyeliminować usterkę. Zapraszamy do kontaktu 24 godziny na dobę!

Zawiercie - nasza siedziba

Nazwa tego miasta pochodzi głównie od jego położenia (za rzeką Wartą). Zawiercie znajduje się w środkowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Miejscowość ta znana jest jako „brama na Jurę” - jako, że stanowi wyjście dla mnóstwa szlaków turystycznych prowadzących do centralnego obszaru Wyżyny. Co więcej, istnieje tu rozwinięty przemysł ciężki, odlewniczy, szklarski oraz włókienniczy. Niegdyś wydobywano również rudy żelaza oraz węgiel brunatny, ale dzisiaj istnieją tutaj tylko nieeksploatowane pokłady rud srebra, ołowiu czy cynku.