POTRZEBUJESZ POMOCY? DZWOŃ!!!
501 00 88 70 24/h

Pomoc drogowa Gliwice

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, więc zawsze można u nas uzyskać szybką pomoc. Swoją siedzibę posiadamy w Zawierciu, ale bez problemu dojeżdżamy także do Gliwic lub okolicznych miejscowości i niezależnie od genezy problemu, zabieramy Państwa niesprawne auto do naszego warsztatu i tam dokonujemy jak najszybszej naprawy. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w swojej pracy, a także w pełni profesjonalnym sprzętem, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu w pełni profesjonalną pomoc. Z pewnością nikt nie będzie zawiedziony jakością naszych usług.

 

 

Charakterystyka miasta Gliwice

Gliwice zostały dołączone do ziem kraju w 1945 roku, a już w 2015 były na liście największych miejscowości Polski (jego powierzchnia zajmowała 134 km²). W samym województwie śląskim zajmuje 4 pozycję pod względem zaludnienia. Miasto to od 2008 roku podzielone jest na dwadzieścia dzielnic, które posiadają status osiedli.
Ze względu na swoją powierzchnię oraz gęste zaludnienie, Gliwice charakteryzują się bogatym szkolnictwem, architekturą oraz mnogością kościołów. Warty zobaczenia jest między innymi Zamek Piastowski, Stary Rynek, Palmiarnia Miejska czy Muzeum Techniki Sanitarnej.